Продавець ТОВ ВП "ЮЖХІМКОМ" розвиває свій бізнес на Prom.ua 14 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
81 відгук

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день.

Пігменти, наповнювачи, пластифікатори
+380 (50) 320-79-75Сергій Григорович
+380 (50) 362-69-70Денис
Додати відгук

Антиожеледних реагентів "FROST"

Антиожеледних реагентів "FROST"
  1. Загальні характеристики реагенту.

 

Антиожеледних реагентів «FROST» на основі форміату калію застосовується для попередження утворень ожеледі на цементобетонних, асфальтобетонних та інших покриттях шляхом їх профілактичної обробки до початку або в період льодоутворення, а також для видалення утвореного льоду і умов ожеледиці з зазначених покриттів.

Технічні характеристики реагенту:

- Активний інгредієнт – форміат калію;

- Загальний вигляд – прозора рідина, без осадка;

- Щільність рідини - 1,37 - 1,38 г/см3;

- Температура початку кристалізації - нижче мінус 50ºС;
- Температура замерзання нижче мінус 55ºС;

- Водневий показник РНне менше 9,0;

- Корозійний вплив на цементобетонне покриття в межах 300 циклів

заморожування-відтавання - не перевищує 0,05см3/см2;

- В'язкість при 200С – 28 усл. с. (0,4 Па х с);

 

  1. Екологічні переваги.

 

Екологічні і токсилогические характеристики реагенту "FROST"

- Біохімічне споживання кисню - 90 мг О2 на гр.;

- Хімічне споживання кисню BOD5 = 110 мг О2 на гр.;

Екологічні характеристики за формиату калію:

- 50 = 3000 мг/кг (24 години, Daphnia magna);

- LC50 = 3500 мг/л (96 годин, форель);

- EC50 = 3700 мг/л (72 години, водорість);

Токсилогические характеристики:

- LD50 = 5500 мг/кг (форміат калію, миші);

- LD50 = 11200 мг/кг (водний розчин форміату калію, близько 50%, щури).

Антиожеледний реаген «FROST» в основному складається з водного розчину форміату калію (хімічна формула НСООК), що представляє собою калієву сіль мурашиної кислоти. Водний розчин форміату калію широко використовується в якості рідини для буріння, антиморозной присадки в бетоні і холодоносія для холодильних установок. У харчовій промисловості форміат калію застосовується як консервант і замінник солі. Водний розчин форміату калію являє собою прозору безбарвну рідину, яка володіє зниженим рівнем корозійної активності і має низьку температуру кристалізації. Реагент сумісний з грунтовими водами і безпечний для навколишнього середовища. При нагріванні розчину в присутності кисню відбувається його поступова деградація з утворенням карбонату калію, вуглекислого газу і води. Реагент пожежо - та вибухо - безпечний, має низьку ступінь небезпеки для людини, абсолютно без запаху, що дозволяє використовувати його на громадських стоянках автомобілів і пішохідних доріжках.

3. Технологія застосування.

 

Запобігання льодоутворення.

Режим запобігання льодоутворення передбачає завчасне нанесення реагенту, у відповідність з погодними умовами й станом оброблюваної поверхні. При метеорологічному прогнозі про можливе льдообразовании або в період початку льодоутворення на очищену від снігу поверхню наноситься реагент. Після випадання опадів проводиться механічне очищення злітно-посадкової смуги від шуги, що є обов'язковим і дозволяє довше зберігати плавляться здібності залишився реагенту.

Видалення утвореного льоду.

Для видалення льоду товщиною 2 мм і більше після нанесення реагенту потрібно витримати час, щоб реагент проник під сніжно-крижаний покрив і зруйнував механічну зв'язок льоду з обробленою поверхнею. Після цього проводять механічну очистку поверхні.

Механізм взаємодії рідкого реагенту з льодом.

Танення льоду на обробленій поверхні відбувається в результаті депресії точки замерзання води, що виявляється у формуванні на обробленій поверхні розчину реагенту з більш низькою температурою замерзання, ніж температура самої поверхні. Потрібен час для розведення реагенту водою до моменту, коли точка замерзання утвореного розчину буде вище температури поверхні, що призведе до його замерзання. В межах цього часу необхідно провести механічну очистку поверхні.

Застосування рідкого реагенту забезпечує хороший тепловий контакт реагенту з обробленою поверхнею, що прискорює процес плавлення льоду, а також сприяє швидкому проникненню реагенту під шар льоду і зменшення сили зчеплення його з поверхнею. Після нанесення реагенту тонкі шари льоду плавляться, а товсті стають пухкими. Зчеплення льоду з обробленою поверхнею порушується. Концентрація розчину реагенту визначає швидкість і тривалість його дії, тому розбавляти реагент не рекомендується, так як це призведе до необхідності збільшення частоти обробки смуги реагентом з подальшою механічною очисткою. Швидкість дії реагенту буде істотно вище, якщо його температура перед обробкою поверхні буде близькою до нуля або позитивною.

Запобігання процесу льодоутворення передбачає попереднє нанесення реагенту, дотримуючись необхідну частоту і норму нанесення. Витрата рідкого реагенту може складати від 20 до 80 г/м2. При негативних температурах, близьких до нуля витрата реагенту відповідає початку зазначеного діапазону і складає 20 – 30 г/м2. Висока вологість і мороз до мінус 15ºС вимагають збільшення дозування реагенту до 50 - 80 г/м2. Оптимальна дозування вибирається практичним шляхом.

Рекомендовані дозування.

Дозування розподілу реагенту на оброблюваної поверхні залежить від стану поверхні та умов навколишнього середовища в районі аеропорту. В залежності від умов кількість реагенту на одиницю площі оброблюваної поверхні змінюється в діапазоні від 20 до 80 г/м2 і більше (таблиця 1).

Таблиця 1.

Температура повітря, °З

Режим запобігання утворення льоду

Режим видалення льоду

 

Сухо або волого

Волого, снігопад

Дощ з утворенням льоду

Сухо, тонкий лід
< 1мм

Волого, тонкий лід
< 1мм

Товстий лід, паморозь
>1-3мм

0 ...-5

20

20

40

30

40

50

-5...-10

25

30

50

40

50

60

-10...-15

30

40

60

50

60

70

-15...-20

35

50

-

60

70

80

Нижче - 20

Від 35

Від 50

-

Від 60

Від 70

Від 80

 

 

  • Однарозові гігієнічні накладки на унітаз
    Однарозові гігієнічні накладки на унітаз
    Одноразові накладки на унітаз - це покриття з целюлози для укладання на ободок санвузла. Вона добре лягає на поверхню стільчака, і після змивається водою. Головне завдання накладок- захист від фізичного контакту з поверхнею сантехніки. Накладкі на унітаз дозволяють зберегти чистоту вбиралень, перешкоджають поширенню різних інфекцій і бактерій. Купити накладки на унітаз - значить забезпечити особистий комфорт і гігієну кожного користувача громадського туалету.
  • Реламикс суперпластифікатор з прискорювачем для плитки та бетону
    Реламикс суперпластифікатор з прискорювачем для плитки та бетону
    Найпоширенішим матеріалом, використовуваним в будівництві, є бетон. Від набору бетоном міцності безпосередньо залежить час зведення будівель, а також збір різних конструкцій із залізобетону. Для прискорення процесу затвердіння спеціалі

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner